Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środkowo-Wschodniej Politechniki Śląskiej

Statystyki

1.png9.png2.png1.png6.png
Dzisiaj152
Wczoraj214
Tygodniowo152
Miesięcznie5047
Razem19216

Ile osób jest online?

1
Online

23-10-17

Menu użytkownika

Logowanie

Zdjęcie użytkownika InAir.Miło nam poinformować, że Centrum współpracuje z firmą InAir - zajmującą się fotografią i filmwaniemo z powietrza. InAir wykonuje usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych bezzałogowych statków powietrznych - dronów. Realizuje materiały promocyjne, inspekcyjne oraz okolicznościowe w rozdzielczości 4k. Posiada stosowne uprawnienia i doświadczenie. Łączy nas pasja!

 

Już jako absolwent Katedry Technologii Lotniczych postanowiłem kontynuować swoją przygodę z dronami poza murami swojej alma mater. Stworzyłem InAir – firmę, która świadczy usługi w zakresie monitorowania, dokumentacji oraz inspekcji technicznych z wykorzystaniem bezzałogowych systemów latających. Ponadto tworzymy reklamy w szczególności dla branży nieruchomości oraz powietrzne reportaże ciekawych imprez i wydarzeń. Zajmujemy się także oprawą eventów – podczas imprez miejskich czy pikników uczymy dzieci jak latać, jak latać bezpiecznie, jak obchodzić się z dronami oraz organizujemy konkursy. Obecnie pracujemy również przy oprawie wesel i ślubów.

Cały czas się uczymy i testujemy nowe rozwiązania. Ostatnio naszą flotę zasilił DJI Mavic Pro – mały, lekki i nowoczesny dron wyposażony w kamerę rejestrującą obraz w 4k.

W ostatnim czasie współpracujemy również z Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środkowo-Wschodniej – prowadzimy badania naukowe i zajmujemy się implementacją rozwiązań, w których drony mają za zadanie wspomagać ludzi w wykonywaniu trudnych zadań.

Firma powstała w Jaworznie, ale swoją działalnością obejmujemy teren całego Śląska i nie tylko.

  • Zapraszam do współpracy!
  • mgr inż. Adrian Łach. 

Zadzwoń: 603 621 277, znajdziesz mnie także na Facebooku.