Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/share/GeoIP/GeoIP.dat) is not within the allowed path(s): (/usr/home/abmis/domains/ckkl.2ap.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/abmis/domains/ckkl.2ap.pl/public_html/administrator/components/com_coalawebtraffic/helpers/location.php on line 180 Uczelniany dron w ZSOiT w Wojkowicach

Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środkowo-Wschodniej Politechniki Śląskiej

Statystyki

1.png0.png4.png2.png4.png3.png
Dzisiaj119
Wczoraj327
Tygodniowo1853
Miesięcznie5641
Razem104243

Ile osób jest online?

4
Online

19-10-18

Menu użytkownika

Logowanie

DRonWojkowice0Przedstawiciel zespołu RPAS TEAM wykonał pokaz dronowy dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach. Uczniom udzielono krókiego instruktażu, a także przekazano podstawową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa wykonywania lotów.

Film z pokazu ZOBACZYSZ TU. 

 

Oto relacja uczniów:

"Dzisiaj w murach naszej szkoły zawitał dron Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Politechniki Śląskiej i to nie byle jaki! Tylko z kamerką 4K. :D Z tego powodu mamy takie piękne zdjęcia. (...) Jak zwykle przy naszym wyjściu na dwór towarzyszyło nam wiele zabawy i śmiechu, a to nie pierwszy i na pewno nie ostatni dron jaki do nas przyleciał. :D #dron #uav_rpas #PolitechnikaŚląska #zsoit_wojkowice #aviation #lotnictwo #Technikum_Wojkowice #TAK"

DRonWojkowice2