Aszwoj

W dniu 22 listopada 2017 r. w Warszawie odbyła się konferencja naukowa "Kształcenie kadr dla lotnictwa jako element budowy zasobów systemu obronnego państwa" organizowana przez Katedrę Zarządzania Lotnictwem Cywilnym Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej. W konferencji wziął udział Dyrektor Centrum dr hab. inż. nawig. Andrzej Fellner.

Konferencja naukowa stanowiła forum dyskusji przedstawicieli cywilnych i wojskowych instytucji i organizacji lotniczych zaangażowanych w proces kształcenia kadr dla lotnictwa cywilnego i państwowego. Celem konferencji była identyfikacja potrzeb i wymagań podmiotów lotnictwa cywilnego i państwowego w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji kadr kierowniczych i dowódczych, a także określenie możliwości dostosowania programów kształcenia do perspektywicznych wymagań podmiotów lotnictwa cywilnego i państwowego.

Dyrektor Centrum wygłosił referat pt. "".

Zdjęcia z konferencji są dostępne na stronie https://www.facebook.com/AkademiaSzWoj/photos/?tab=album&album_id=1615250241830625